Сильні морози та снігопади йдуть в Україну. Синоптики дали невтішний прогноз на найближчі дні

Синоптики попереджають про сильне похолодання в Україні: з неділі 19 листопада до 24 листопада температура може опуститися до -14 градусів, також є висока ймовірність снігу в багатьох регіонах.

У період з 19-го по 23-те листопада в Україні очікується сильне похолодання.

Температура повітря знизиться до невеликих «мінусів», а в нічні години 23-го та 24-го листопада у північній частині України та на північному сході (Сумщина, Полтавщина, Харківщина) ймовірно до -10-14 градусів!

І, відповідно, є висока ймовірність снігу в багатьох областях«, наголосила синоптикиня.

Водночас, з слів Діденко, 16-го листопада в Україні місцями пройде невеликий дощ, а в окремих районах Київщини, Чернігівщини та Сумщини можливий мокрий сніг.

Удень 16-го листопада у більшості західних областей опади припняться. Водночас повсюди посилиться вітер до штормових поривів.

Температура повітря становитиме вночі 0+5 градусів, на півдні до +9 градусів, вдень передбачається від +4 до +9 градусів, у південній частині та на південному сході від +9 до +12, в Криму до +14 градусів.

У Києві 16-го листопада буде рвучкий вітер, до 12-15 метрів за секунду. Місцями в Києві очікують невеликий дощ, ввечері можливий мокрий сніг.

Впродовж доби температура повітря буде приблизно від +4 до +6 градусів, ввечері знизиться від +1 до +4 градусів.

А вже у суботу в західних областях прогнозують сильний мокрий сніг та штормовий вітер, у неділю на півдні, в центрі та на сході пройдуть сильні дощі та буде сильний вітер.

«Надалі ще холоднішатиме, в суботу в західних областях погода – увага! – буде особливо несприятливою із сильним мокрим снігом та штормовим вітром, у неділю на півдні, в центрі та на сході пройдуть сильні дощі та буде сильний вітер«, наголосила Діденко.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!