Для того, щоб отримати гарний та ранній врожай моркви, сіяти її потрібно під зиму. Ви зможете спробувати ранньою весною молоду, сповнену вітамінів моркву. Також, існують ранні сорти, але дозрівають вони через два місяці після посіву, тобто на початку літа.
Рання морква посаджена під зиму виростає соковитою, великою та солодкою. Допомагає їй у цьому зволожений ґрунт. Але така морква довго зберігатися не буде.
Морква любить рости у пухкому ґрунті. Обирайте для неї сонячну ділянку, де раніше за всі місця розтає сніг. Гарним попередником моркви є помідори, огірки, капуста, бульба та цибуля. З грядки потрібно прибрати бур’ян, розпушити ґрунт та внести мінеральні добрива. Якщо внести свіжий гній, то моркву можна висадити лише через два роки. Підготуйте грядку до середини жовтня.
Посів проведіть перед настанням морозів, коли земля буде підмороженою. Тут посів залежить від клімату. Найсприятливіший час, це середина листопада.
Висівайте сухе насіння за допомогою спеціальної сіялки.
Зробіть борозни глибиною два сантиметри, насипте сухе насіння та присипте його теплим ґрунтом. Зверху покладіть шар торфу або перегною. Шар укриття повинен складати 2 см. Коли випаде сніг, його слід покласти на грядки та накрити лапником. Коли сніг навесні почне танути, лапник потрібно прибрати. А вже після над рядками встановити дуги та натягнути плівку, щоб морква росла швидше. А також, не слід забувати про розпушування ґрунту, прополюванні бур’янів та вчасного проріджування.
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…
Приготуйте неймовірно ніжний торт «Пташине молоко», який просто тане в роті. Цей десерт стане улюбленцем…
Більшість сучасних смартфонів не призначені для роботи в екстремальних умовах, зокрема при низьких температурах. Мороз…
Як легко усунути подряпини на дерев'яних меблях: прості та перевірені методи Дерев'яні меблі додають тепла…