Смачний та корисний домашній йогурт. Рецепт, який має мати кожна господиня

Розповімо вам, як приготувати йогурт вдома. Домашній йогурт дуже корисний. Готують його з молока та спеціальної закваски.

Продукти для приготування можна придбати в магазині. Йогурт містить у собі вітаміни групи В, білок, фосфор та пробіотики.

Зазвичай, для приготування йогурту потрібна йогуртниця. Але можна застосувати для приготування мультиварку, термос або духовку. Вам знадобиться пастеризоване або ультра пастеризоване молоко. Пастеризоване молоко спочатку кип’ятять, а потім охолоджують до 40 градусів. Ультра пастеризоване використовують кімнатної температури.

Придбайте закваску для йогурту у магазині або аптечці. 200 грамів закваски вистачить на 6 порцій. При приготуванні йогурту у термосі, мультиварці або духовці, його використовують, як основу для закваски. Використовуйте лише стерильний посуд.Змішайте закваску, дві ложки готового йогурту та молоко. Поставите все у йогуртницю та готуйте протягом 6-9 годин. Виставите режим підігріву на 40 градусів та залишіть на ніч, це для мультиварки. Підігрійте суміш до 40 градусів та залийте у термос, залишіть суміш на ніч. Поставите термос біля батареї.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!