Сорти огірків, які дають найбільший врожай. Саме час запастись насінням.

Наближається пора вирощування огірків. Цей овоч є незамінним на вашому столі. Існує безліч способів вживання в їжу огірків. Кожна жінка мріє, щоб отримати гарний врожай без докладання важких зусиль. Пропонуємо кілька варіантів для правильного вибору насіння огірків.

Тепличні смачні огірки.

Для вирощування огірків в теплиці необхідно придбати насіння Кадет F1 і Орлик F1. З цього насіння врожай можна збирати ціле літо. На смак вони дуже добрі та дуже смачні.

Найпопулярніший вид насіння На одному кущі виростає кілька плодів огірка.

Горбкуваті огірки.

Насіння цих огірків є Кураж F1. Це вид гібридного огірка, тому в нього досить висока родючість. Правильне вирощування їх може принести вам понад 25-30 кг дуже смачних огірків. Вони полюбляють підгодовування та гарний ґрунт для зростання. Довжина плоду сягає 12 см. Сорт стійкий до хвороб, борошнистої роси та кореневого гниття.

Гладенькі огірки.

До цих огірків відноситься «Зозуля», Аль-Біруні F1, Ібн-Сіна F1 і Абат F1. Мають високу врожайність та стійкі до хвороб.

Корнішони.

Ці огірки для тих, хто полюбляє маленькі огірочки. На смак дуже смачні та хрусткі. До цих сортів належать Бобрик F1, Мурашка F1 і Щедрик F1.

Сподіваємося завдяки цим порадам, ви правильно оберете свій улюблений вид огірків.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!