Способи, які допоможуть зберегти хрін свіжим та соковитим протягом усієї зими

Розповімо, як можна зберегти хрін свіжим та соковитим протягом усієї зими.

Є кілька способів, а ви оберіть, який вам більше сподобається.

  1. Збереження у льосі у ящику з піском. Оптимальна температура для зберігання не повинна перевищувати +4 градуси. Вологість повітря повинна складати до 90 %. У дерев’яний ящик насипте трохи вологий пісок з річки. Розкладіть коріння на не великій відстані один від одного. Так пошарово заповніть ящик. Час від часу оглядайте врожай, зволожуйте пісок. Щоб корінь не почав рости, присипте його дерев’яною золою.
  2. Збереження у вакуумному пакеті для зберігання харчів із застібками. Можна зберігати корінь у холодильній та морозильній камерах. Якщо ви будете зберігати у холодильній камері, тоді корінь потрібно вимити, гарно очистити та просушити. Після складіть все у пакет, витисніть повітря та щільно закрийте. Зберігайте пакет на поличці для овочів. Для зберігання хрону у морозильній камері, потрібно вимити коріння, очистити та нарізати не великим кубиком. Після складіть все у пакет, витисніть повітря та щільно закрийте. Зберігайте пакет морозильній камері.
  3. Збереження коріння у дерев’яній тирсі або стружці. Складіть вимите коріння хрону пошарово зі зволоженою тирсою. Складати корінь потрібно у ящик або відро. Зверху накрийте місткість поліетиленовим пакетом та поставте на зберігання у прохолодне місце.

Оберіть для себе спосіб, який вам більше до вподоби.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!