Суха гірчиця — засіб який допоможе позбутися шкідників на городі без застосування хімії

Гарний засіб, який з легкістю може замінити хімічні засоби проти шкідників. Зазвичай використовують порошок гірчиці, дія може тривати до 14 днів. Розчином обприскують рослини, але тільки у вечірній час.

Колорадський жук. На відро гарячої води додайте 200 грамів порошку. Залишіть постояти пару годин. Потім процідіть та додайте 5 столових ложок оцту та 50 грамів господарського мила. Використовують для обробки помідорів, картоплі, баклажанів. Раз на 7 днів.

Равлики та слимаки. Посипають порошком землю поміж грядок, тоді слимаки не захочуть шкодити вашим рослинам, бо отримають опік. Для гарнішого ефекту можна зробити суміш – гірчичний порошок, зола та гострий перець. Все перемішують в рівних частинах та посипають міжряддя.

Гусінь та метелики. Склянку порошку розчиніть на відро води, додайте трохи тютюнового пилу. Залишіть настоюватися 3 дні. Перед використанням процідіть та полийте між рядами землю раз на 14 днів. Повторюйте процедуру до збору врожаю.

Морквяна та цибулева муха. Приготуйте суміш 3 частини золи та 1 частина порошку. Цю суміш насипте перед посадкою цибулі в землю. Як цибуля зросте на 5 см – насипте суміш між рядами та розпушіть землю. Повторити процедуру через 14 днів. Використовують для моркви, петрушки, селери, пастернаку. Повторювати кожні 2 тижні до самого збору врожаю.Кліщі та попелиця. На відро води додають 100 грамів порошку. Настояти 2 дні. Перед використанням проціджують, додають 5 л води та трохи мила, щоб розчин тримався на рослині. Обприскайте дерева та кущі до початку цвітіння. Повторіть процедуру через 14 днів, а потім через кожні 15 днів.

Блохи. На відро води додайте 50 грамів порошку гірчиці, настоюйте пару годин. Проведіть обприскування буряку, коли на ньому завилися мінімум 4 листки. Для боротьби з хрестоцвітною блохою в розчин ще додають столову ложку оцтової есенції – 70%. Проводять обприскування по листах за наявності шкідників.

Борошниста роса.  На 10 л води додайте 100 грамів йодованої солі та стільки ж гірчичного порошку. Цим розчином поливають грядки цибулі.Медянка, вогнівка, плодожерка та пильщик. На відро окропу додайте 100 грамів порошку, 50 грамів мила. Проведіть обприскування після цвітіння плодових дерев. Також, можна приготувати суспензію. На відро води додають 8 столових ложок порошку, розчин одразу використовують.

Бажаємо успіхів у боротьбі зі шкідниками!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!