Свята Вервиця — в чому її сила, та як правильно поводитися з нею.

Що таке вервиця?  Це нитка із нанизаними на неї більшими та меншими різними атрибутами. Християни використовували як аксесуар під час молитви, відчитуючи при кожному зернятку окрему молитву. Вервиця на сам перед не несе за собою магічних, цілющих особливостей. Деякі люди повісивши вервицю у своєму автомобілі, вважають, що це сильний оберіг і він захистить їх. Але її не можна використовувати як оберіг, вона ніяких властивостей не має. Якщо ви вважаєте, що молитви на вервиці вас захищають, то ви теж дуже помиляєтесь.

 В чому тоді захист  і як його зрозуміти?

Вервиця допомагає нам зустрітися із живим Богом, вдивлятися у Сина Божого, роздумувати над істинами християнської віри. Це одна із молитовних діяльностей, що підіймає нас в духовному світі.

Тому, молитви на вервиці допомагають нам захиститися від злого гріха тим, що чим більше ми пізнаємо, тим стаємо сильнішими при боротьбі з гріхами, наповнені благом спілкування з Богом.

Отже, весь секрет таємничої вервиці полягає в тому, щоб людина відкрила себе для Бога, а не просто як нитка або шнурок, за допомогою якого ми читаємо молитви.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!