Святого мученика Маврикія — 6 березня. Що слід зробити жінкам в цей день.

Здавна за православним календарем, 6 березня заведено шанувати пам’ять святого мученика Маврикія Апамейського. В народі це свято отримало назву день Маврикія. Він був проповідником вірування в Господа. Жив у IV столітті, а помер в страшних муках. Маврикію та його соратникам відрубали голови.

Цього дня, всі традиції асоціюються з птахами, які прилітають з теплих країв. Вірували, що побачивши грака першим, людина стане щасливою. Господині побачивши таку пташку, як ластівка – повинні негайно вмити лице молоком. Таким способом збережеться краса на довгі роки.

Якщо неодружена дівчина на Маврикія побачить ластівку у вікні, то цього року вона неодмінно вийде заміж.

Не бажано цього дня позичати гроші, втрачати та кидати їх. Але вважається цей день гарний для роботи з фінансами та цим займатися потрібно вкрай обережно.

Поганим знаком вважають падіння гаманця, це може принести за собою фінансові труднощі. Якщо така ситуація відбулась та з гаманця випали гроші, необхідно збирати їх виключно правою рукою, а на тому місці залишіть монетку для відкупу від невдачі. Дуже страшним вважалося коли гаманець падає на цвинтарі, в таких випадках гаманець необхідно залишити там. Але, якщо вам цей гаманець дуже дорогий, в момент його підняття необхідно промовити слова: «Забираю своє, а не у тих, хто в землі».Більшість людей дуже засмучуються при втраті гаманця, але якщо ви загубили портмоне – це навпаки свідчить про фінансовий злет.

  • Можете стати переможцем у лотереї;
  • Справа, яка має великі ризики стане успішною;
  • Отримаєте фінансову премію на роботі.

Буває й таке, що люди втрачають гаманець без грошей, це вже навпаки людину супроводжуватимуть неприємні ситуації. Таким способом доля натякає, що треба ставитись з повагою до грошей та бути обережними.

Гроші дають в борг вранці, після заходу сонця борги можуть не віддати у зазначений термін.

Прикмети цього дня:

  • Якщо цього дня гуляє метіль та завірюха, то весна забариться.
  • Влітку йтимуть дощі, якщо в цей день туман стоїть.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!