Святої Матрони — 19 квітня. Що потрібно зробити, щоб отримати захист від багатьох недуг

За православним календарем 19 квітня заведено шанувати пам’ять святої Матрони. За традицією дуже багато вірян в цей день приїжджають на місце її поховання – до Покровського монастиря в Москві, щоб помолитися, взяти землі для оберега.

Свята Матрона народилася з вадою зору – вона була сліпою. Спочатку батьки думали віддати її до притулку, але її матері наснився сон, де побачила, що Матрона зцілює людей. Тому вони вирішили залишити дівчинку та постійно дякували за це Господу.

Завдяки дівчинці її родина стала знаменитою, вона допомагала виліковувати хвороби, бачила майбутнє, давала путні поради. Лікування проводила за допомогою молитов.

Досягнувши повноліття вона поїхала до Москви й там продовжувала допомагати людям та давати цінні поради. До неї зверталися за допомогою високо посадовці. Матрона знала день, коли вона помре та не боялася цього страшного дня, бо знала, що там вона зустрінеться з Господом.

Взагалі день пам’яті Святої Матрони відзначають кілька разів на протязі року. А саме у квітні, 19 числа – вважається день, коли померла свята. В цей день у церквах читають спеціальні молитви про захист та зцілення.

Віряни відвідують церкви та службу, за можливістю вирушають у храм де заховані святі мощі цілительки, діляться своїми проблемами та просять допомоги.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!