Три важливі справи, які потрібно зробити з плодовими деревами у лютому, щоб гарно вродили

Лютневі дні можуть приховувати небезпеки для вашого саду, тому важливо вжити заходів щодо догляду за плодовими деревами. Ми підготували для вас три кроки, які допоможуть вашим рослинам пережити зимові випробування:

Обмотування стовбура:

З останньою третиною зими приходить ризик морозу для дерев. Часті температурні коливання у лютому можуть призвести до їх появи. Обмотайте стовбур білим матеріалом, що допоможе зменшити різкість перепадів температур і зменшить ймовірність утворення тріщин.

Побілити стовбури:

Дерева, які залишилися без захисту від осінніх холодів, можна покрити білою фарбою у лютому. Проте це варто робити лише під час відлиги, при температурі не нижче трьох градусів тепла.

Запобігання зледенінню:

Температурні перепади у лютому можуть спричинити зледеніння на гілках дерев. Щоб уникнути цього, посипте рослини ґрунтом або залишками попелом. Це допоможе запобігти утворенню крижаної кірки та зберегти здоров’я вашого саду.

З цими простими, але ефективними заходами, ваші плодові дерева будуть готові до приходу весни, а ви захистите їх від непотрібних стресів у лютому.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!