Тримайте ці рослини в себе в дома, щоб в кімнаті завжди було чисте повітря

Обов’язково ознайомтесь з рослинами, які очищують повітря. Більшість рослин є просто гарними, але ніякої користі не приносять.

Тому, варто придбати ті квіти, які будуть позитивно впливати на клімат в оселі.

  1. Хлорофітум. Очищає повітря від шкідливих речовин, які виділяють меблі та побутова техніка. Рослина зволожує повітря. Така квітка повинна бути у тих, хто страждає на алергію та вірусними захворюваннями.
  2. Спатифілум. Очищує повітря від пилу. Пил осідає на листя, тому протирайте його вологою ганчіркою. Очищає повітря від етилбензолу, формальдегідів, чадного газу та бензолу.
  3. Фікус. Він, як пило смок всмоктує формальдегіди.
  4. Драцена. Всмоктує шкідливі речовини, які виділяються з неякісних будівельних матеріалів. Знищує мікроби та отруйні речовини.
  5. Алое. Знешкоджує формальдегіди. Поглинає вуглекислий газ, а виділяє кисень. Також, алое володіє іншими цілющими властивостями.
  6. Кактус. Вони іонізують повітря та вбивають мікроби. Купуйте квітку з довгими голками та розміщуйте біль побутової техніки.
  7. Монстера. Нормалізує вологу, покращує мікроклімат та насичує повітря киснем. Поглинає шкідливі сполуки. Вбиває мікроби, віруси та бактерії. У квітки є цікава особливість, коли намічається гроза, на листі виступають краплі води. А ось сік рослини може зробити опік на шкірі, тому будьте обережними.Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!