Тюльпани відцвіли. Що далі потрібно робити з ними, коли викопувати

Закінчується час, коли можна милуватись красою тюльпанів. А ось, що робити далі та як за ними доглядати після цвітіння дізнайтесь тут. Тюльпан росте багато років. квітка з сімейства Лілейних, привезена з Голландії. Доглядати за рідкісними сортами важче, ніж за звичайними, але воно того варте.

Тюльпани є ранні, середньо квітучі та пізні. Під час цвітіння відбувається нарощування цибулини, тому варто підживити квіти. Застосовують мінеральні добрива. На стеблі залишається коробочка з насінням, якщо її залишити – цибулина може зіпсуватись.

Коли потрібно викопувати тюльпани?

З кожним роком цибулина тюльпану все більше заглиблюється, тому квітка потребує більшого харчування, щоб отримувати всі поживні речовини та гарно рости. Якщо вона вросте дуже глибоко, про сорт можна взагалі забути, він загине.

Якщо температура вирощування тюльпанів тримається у межах +20 градусів, тоді достатньо пересаджувати квіти раз на три роки. Якщо температура холодна та суворі зими, після того, як листя почорніє та опаде, тюльпани потрібно викопати. Викопайте та огляньте цибулину. Гарна цибулина повинна мати лусочки коричневого кольору. Зберігайте викопані цибулини у темному приміщенні при температурі +20 градусів. Якщо ви не викопували тюльпани на зиму, тоді ранньою весною викопайте їх та покладіть у місце, де температура становить +25 градусів. Це роблять для того, щоб цибулини встигли сформуватись до цвітіння.Висадка тюльпанів.

Висаджують зазвичай тюльпани наприкінці серпня та до середини вересня. Врахуйте час, щоб цибулина встигла вкоренитись та перезимувати. Якщо насіння буде довго сидіти у землі, зростають шанси заразитись грибками або паразитами. За пару тижнів до висадження, підготуйте землю. Потрібно перекопати грядки, розпушити землю та підживити мінеральними добривами. У важкий ґрунт потрібно додати невелику кількість піску. Перед посадкою цибулини обробіть проти грибка. Після садіть на глибину у три рази більшу від розміру цибулини. Садіть на відстані 10 см. та не пошкодьте коріння.

Все догляд за тюльпанами дуже простий, тому бажаємо успіхів у вирощуванні тюльпанів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!