Успіння праведної Анни — 7 серпня. Як правильно провести це велике свято

Молитви праведній Анні можна почути 7 серпня, бо саме цього дня відзначають Успіння праведної Анни. Саме через віру у Господа та свої молитви від щирого серця, вона отримала найцінніший подарунок – дитину.

Родина Анни довгий час не могла мати дітей, але через їхнє велике прагнення, янгол приніс їм довгоочікувану звістку, про народження донечки, якій потрібно дати ім’я Марія. Через деякий час, ця народжена дівчинка стане Богородицею, матір’ю Сина Божого.

Анна стає прикладом для всіх, що потрібно трохи потерпіти й Господь допоможе вам та врятує ваші життя. Люди читають молитви Святій Анні, щоб Господь подарував їм дитину. Її вважають покровителькою вагітних жінок та матерів. Просять святу допомогти у народженні дитини та подальшому вихованні.

Для тих, хто від щирого серця мріє стати батьками, потрібно постійно читати молитви святій Анні.Якщо ви вже є батьками, то ви повинні подякувати Господу, що він подарував такий скарб.

Забороняється голосно святкувати цей день та влаштовувати непристойні гуляння. Бажано згадати заповіді Господні, які вам не вдається дотримуватися!

Молитися потрібно зранку та ввечері, перед святим ликом. Якщо робити це від щирого серця, то вона обов’язково допоможе.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!