Успіння Пресвятої Богородиці — день, коли можна отримати заступництво та допомогу Пресвятої Діви Марії

День, який має велике значення для кожного – Успіння Пресвятої Богородиці. В цей день можна отримати благословення від Всевишнього та попросити заступництва у Божої Матері. Християни шанобливо ставляться до цього свята. 28 серпня Діва Марія зустрілась на небесах зі своїм Сином.

У Біблії розповідається, що мати Ісуса постійно знаходилась біля Сина, після Його смерті. Вона молилась, щоб скоріше зустрітися з Ним.

Згодом до неї з’явився архангел Гавриїл та сповістив їй, що вона скоро помре. Марія, як тільки почула це, одразу вирішила попрощатися з усіма учнями Ісуса. Саме 28 серпня, Святий Дух скликав усіх апостолів до неї й вона померла. Один з учнів не встиг прийти до святої, а прийшов через три дні. Учні відсунувши камінь гробниці побачили, що Марії там не має. Тоді вони вирішили, що вона відправилась на небеса. Її тіло, так само, як Ісуса Христа не було поховане у землю, а вирушило жити на небеса.

Це сімейне свято, тому необхідно його провести у колі родини. Бажано прочитати молитву, яка обов’язково допоможе всім членам родини. За традицією люди приносили снопи сіна додому, одягали на них сукні та відзначали завершення жнив. З врожаю, який зібрали цього річ заведено випікати хліб та пригощати всю родину. Хліб, який залишався клали біля ікони, після чого він напивався цілющими силами.Цей день вважали початком Бабиного літа. Яка погода була цього дня, така й буде на друге Бабине літо. Не слід було чекати зими, якщо після свята були заморозки. Яка погода буде цього дня, таку й слід чекати у вересні.

Господині займались консервацією огірків та капусти.

Не можна 28 серпня брати до рук ріжучі предмети та різати хліб. Забороняється ходити босоніж по росі, бо та роса, це сльози через загибель Божої Матері. Можна було захворіти на страшну недугу. Потрібно було носити зручне взуття, якщо воно вам не підходить, то вас протягом року будуть чекати неприємності. Цього дня не можна відмовляти у допомозі тим, хто вас про це просить.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!