Усю зиму свіжі огірочки під рукою. Як правильно вирощувати їх на підвіконні

Для того, щоб жіноче свято, яке відзначають у березні, вдалося насправді, потрібно висадити огірки сьогодні. Жодна жінка не відмовиться поласувати смачними, домашнім та ароматним огірком на початку весни. Смачні зеленці можна виростити на підвіконні.

Варто взяти пластмасове відро об’ємом 5 л. та насипати у нього суміш торфу, перегною та землі. Оберіть місце, де температура буде стабільною + 20 градусів, не буде протягів та посухи. Оберіть насіння самозапильних сортів та тих, які не бояться стрибків температури. Зазвичай це гібридне насіння. Варто найближчим часом висадити насіння, щоб до березня отримати врожай з кількох огірків.

Землю перед посівом потрібно пролити теплою водою та висадити насіння. Тару з насіння потрібно розмістити у приміщенні, де температура коливається від 20 до 25 градусів. Коли проклюнеться насіння, переставте горщик на підвіконня, де відсутні протяги. Поливайте сходи теплою водою. Сонячне світло потрібно огіркам від дванадцяти до п’ятнадцяти годин на добу. Підживлюйте огірки, так само як при звичайному вирощуванні.

Спробуйте посіяти насіння сьогодні та отримати врожай на 8 березня.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!