В Україну ідуть 30-градусні морози та снігопади. Синоптики дали прогноз на наступний тиждень

Скоро на Україну прийде циклон, який принесе сильні хуртовини, морози та снігопади. Температура знизиться до -26 градусів.

ДСНС попередила всіх про І та ІІ рівень небезпеки на деяких територіях країни.

Заступник начальнику відділу метеопрогнозів пояснила причини погіршення погоди. Все відбувається через формування на півночі Італії циклону, який прийде до України. Розпочне пересування з південного заходу на північний схід. Циклон пронесеться на центральні міста України, а потім вирушить до Сумської області. Снігопади слід чекати на Заході та Півночі країни. Центр, Південь та Схід повинен чекати на дощ, який буде переходити у сніг. Температура буде коливатись, а потім різко впаде до -20 градусів.

Через кілька днів температура знизиться до -26 градусів. На Півночі та Заході очікується опади у вигляді сильного снігопаду. У Центрі та Сході очікується дощ та сніг. Вітер буде на всій території України із силою 15-20 м/с, тому будуть вирувати хуртовини.Починаючи з 12.02-13.02, на Заході та Півночі температура становитиме -10 — -15 градусів, а на Сході та Півдні — -3 — -8 градусів. Згодом морози прийдуть на всю територію України. Очікується ожеледь, налипання мокрого снігу та дощ у центрі та на Півночі. З 14.02 – 17.02. у Центрі, Заході та Сході температура знизиться до -20 — -26 градусів морозу.

Метеоролог стверджує, що така температура на Україні є аномальною, бо за останні 20 років таких позначок помічено не було. А взагалі, у деяких областях температура могла знижуватись до -30 — -40 градусів. Просто люди вже звикли, що зими в України стали теплими.На Україні морози будуть тривати до 20.02. У Центрі, Півночі та Сході низька температура може протриматись ще. Але все буде корегуватись з інтервалом 5 днів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!