В якому одязі краще зустрічати Новий 2021 рік, щоб притягнути удачу та щастя

Наближається Новий рік й виникає питання, у чому його зустрічати. Щоб отримати щастя та заступництва від металевого Бика, потрібно зустріти його в одязі, який подобається йому.

Для кожного знаку зодіаку астрологи розкажуть який одяг варто надягти у Новорічну ніч.

Овни.

Астрологи рекомендують одягти наряди у сірому кольорі, які містять елементи блискіток. Можна одягти наряд чорно-білого кольору, який буде свідчити про серйозні наміри на наступний рік.

Тельці.

Для представників цього знаку притаманні коричневі, зелені, блакитні та бежеві кольори. Можна обрати одяг з легкими візерунками квітів на одязі у цих же тонах. Вони підкреслять гармонію та рівновагу. Такий колір протягом року буде закликати фінансовий прибуток.

Близнюки.

Зустріньте Новий рік в одязі світлого та холодного відтінку. Такий образ підкреслить ваш ідеальний смак.Раки.

Щоб закликати прихильність Бика, оберіть наряди блакитних кольорів.

Леви.

Одягніть у Новорічну ніч одяг металевого кольору. Такий колір підкреслить вашу бездоганність. А золота біжутерія прикрасить та доповнить ваш образ.

Діви.

Одягніть класику й вона підкреслить вашу елегантність та стриманість. Підходять зелений, синій, сірий та білий колір тканин. Такі кольору закликатимуть удачу протягом року. Біжутерію обирайте масивну, виготовлену з натуральних матеріалів.

Терези.

Пропонуємо обрати одяг сріблястого кольору. Він буде притягувати фінанси та удачу. Доповніть образ шаллю або хустинкою. Не завадять великі сережки та браслети.Скорпіони.

Ваш наряд повинен бути у класичних, холодних тонах. Саме такий одяг підкреслить ваш тонкий смак.

Стрілець.

Палітра одягу зупиниться на таких відтінках, як сірий, білий та сіро – блакитний. Одяг обирайте комфортний. Не забудьте зробити зачіску та одягти біжутерію.

Козоріг.

Оберіть наряди з м’яких тканин, які не будуть сковувати ваших рухів. Колір вбрання оберіть природним, щоб залучити увагу Бика. Біжутерію оберіть зі срібла або платини.

Водолій.

Здивуйте всіх та одягніть такий одяг, який ви ніколи не одягали. Покажіть свою ефектність, але яскравий одяг обирати не треба, щоб не налякати металевого Бика.Риби.

Зупиніть свій вибір на одязі білого кольору. Цей колір притягуватиме успіх у ваше життя. Це може бути гарна сукня або костюм, це вже ваша фантазія. Доповніть свій образ гарною зачіскою, макіяжем та біжутерією.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!