Ваш чоловік насправді не такий поганий, як ви думаєте! Мудра притча — жінкам на замітку.

Ця історія сталася з однією дівчиною. Одного разу, вона прийшла до святого отця дуже розчарована та вмивалася слізьми. Крізь сльози вона попросила дещо зробити для неї: — Досить багато часу минуло від того, коли ви повінчали мене з чоловіком. Але сталося так, що ми не можемо з ним жити далі.

Отець поцікавився, чого вона так вирішила?

Дівчина почала свою розповідь, не припиняючи плакати. Він нічого не робить та дуже пізно повертається з роботи. Не давши ніякого пояснення де він був та чого так довго. Через це між нами постійно виникають чвари та скандали. Ми не можемо жити в мирі та злагоді.

Святий здивовано запитав:

  • Це і все, це головна причина щоб я вас розлучив?
  • Звичайно. Я думаю, цього достатньо. Я не задоволена такою поведінкою!- з образою відповіла жіночка.

Святий отець замислився, а після дав згоду та попрохав спекти йому пару хлібин для бідних людей. Але він поставив їй задачу – спекти хліб так, щоб інгредієнти були не її, а їх треба було попросити у сусідів або знайомих.

Дівчина дала згоду та пішла робити хліб. Вона попрямувала до сусідки попросити борошна. Але, як кожна жінка – любить попліткувати та розповіла все, що сталося сусідці. Та з великим задоволенням дала жінці борошна, а коли давала – поділилася розповідями про свого чоловіка.

Так вона вирушила до другої сусідки попросити яєць та знову поділилася своїм життям. Та теж дала яєць та розповіла про свого коханого.

Таким способом вона знайшла та назбирала всі продукти для випічки. Спекла хліб та віднесла їх до церкви.

  • Ось візьміть хліб, я виконала все, що ви загадали. Моїх продуктів в ньому немає, тому я думаю ви залишитесь задоволені, з радістю промовила господиня.

Коли вона прийшла до святого отця – сказала, що передумала розлучатися, бо після розповідей тих сусідок – мій виявився найкращий!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!