Вчинок справжньої жінки ціною власного життя. Читати без сліз неможливо.

Одна молода сім’я наважилася на народження дитини. Люди були дуже відповідальними, тому записалися на  курси у центр свідомого батьківства.

Курс розпочався дуже неординарно. Викладачка вирішила розповісти одну історію: «Чоловік з дружиною летіли літаком закордон на лікування. Через якусь серйозну несправність літак не міг здійснити посадку. Один парашут був неробочим. Довго не думаючи, жінка віддала чоловікові парашут у справному стані, а той без вагань вдягнув. Стюардеса дуже здивувалася і засуджуюче дивилася на пару.

Жінка сказала найважливіші слова у їхньому житті: «Довіряю дітей тобі. Ти – сильний, впораєшся…». Того дня її не стало. Але найважче було чоловікові: хоча він знав, що дружина була смертельно хворою, та не міг заспокоїти свою душу. Заради дітей він жив і боровся, як би важко не було».

В залі всі притихли, кожен думав, чи зміг би вистояти в такій ситуації.

Тоді викладачка сказала: «Стосунки і сімейне життя – важкий щоденний труд. Треба усвідомити, що легко не буде. Проблеми і незгоди не мають нашкодити і злякати вас. Будьте сильні і єдині. Тільки так можна стати щасливими.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!