Венедиктів день — 27 березня. Що заборонено робити в цей день

За православним календарем, 27 березня, заведено шанувати преподобного Венедикта Нурсійського. За народним календарем свято має назву – Венедиктів день.

Венедикт все своє життя присвятив Господу й вирішив відокремитися та жив усамітнено. Ходять чутки, що саме Венедикт зцілив померлу дитини з села, яке було поруч з монастирем, який заснував преподобний. Він був засновником монастиря Монте-Кассіно, який існує в Європі. Там він й помер.

Також, віряни цього дня читають молитви перед іконою Божої Матері «Феодорівська». Просять дати людям щастя та міцного здоров’я. Жінки при надії молять про легке народження дитина та подальше його здоров’я.

Заборонено цього дня користуватися сокирами, ножами та ножицями. Також, всі дзеркала, які є в помешканні необхідно закрити скатертиною. Поки не зайде сонце за обрій у дзеркала дивитися заборонено, так, як це день, коли з людини витягається вся життєва енергетика, якщо подивитися у своє зображення. До цієї прикмети прислухалися люди похилого віку, вони вірували, що у дзеркалі бачать свою смерть.

Коли забороняється дивитися у дзеркало.

Ніколи не можна дивитися у дзеркало, яке розбилось, особливо в тріснуті частинки. Ці часточки наповнені негативною енергією.

Не можна сідати так, щоб дзеркало було у людини за спиною та дивитися на нього через плече – людина може захворіти та втратити багато сили.Тим людям, які захворіли, категорично заборонено дивитися у своє зображення.

Вночі, у темряві заборонено дивитися у дзеркало. З 12 до 3 годин ночі, встановлюється взаємозв’язок з потойбічним світом та злими духами й відкривається портал до цього світу. Покійники крізь дзеркало вночі можуть позбавляти людину енергії.

Новонароджених дітей, поки їм не виповниться один рік, неможна показувати у дзеркало.

Заборонено їсти перед дзеркалом.

Не рекомендується дивитися у своє зображення, коли ви плачете або сумуєте. Весь подальший день може виявитися в такому ж стані.

Неможна дивитися у дзеркала, які знаходяться у громадських місцях. У кожної людини повинно бути своє, маленьке, косметичне дзеркальце, яке не можна нікому давати.

Не проводьте багато часу біля дзеркал, вони забирають молодість та красу людини.

Дивитися в дзеркало можна лише одній людині.

Прикмети цього дня:

  • Чекай теплого літа та гарний врожай, якщо в цей день чути грім.
  • Якщо цього дня мороз, то наступні 7 днів буде холодно.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!