Вирощування орхідеї з коріння. Як правильно це робити, щоб квітка була красива і велика

Майже у кожної жінки на вікні красується гарна квітка орхідея. Коли з’являється така красива квітка вдома з’являється бажання розмножити її самостійно. Орхідеї можна розмножити за допомогою черенка з листком та за допомогою діток. Але є ще один спосіб, який мало відомий — за допомогою шматочків коріння.

Таким способом можна розмножити орхідеї, які мають псевдоцибулини. Дістати квітку з горщика та обережно обтрусити коріння від субстрату. Розріжте коріння так, щоб на кожному проміжку залишилося по пару псевдоцибулин. Варто знати, що чим менше коріння, тим довше воно буде рости. Місця зрізів обробляють корицею, щоб не розмножувались бактерії та шкідники. Коріння потрібно одразу пересадити у новий горщик. Обирайте для посадки спеціальний субстрат для орхідей. Можна приготувати його самостійно, змішавши кокосове волокно, шматочки сосни та торф.

Якщо у горщику з корінням розпочався процес росту й почали рости листочки, це означає, що ви все виконали правильно. Для таких квітів  світло повинно світити протягом восьми годин, а сприятлива температура для росту — від 16 до 23 градусів. Заливати квітку не можна, наливайте воду у піддон горщика. Не забувайте про підживлення спеціальними добривами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!