Вирощуємо квіти в горщиках вдома, до 8 березня. Саме час садити!

Квіти – вишуканий подарунок. Але, на жаль, зрізані квіти скоро в’януть. Кращим варіантом буде рослина в горщику, що довго милуватиме око та даруватиме радість своїй власниці.

Виростити квіти в горщику можна самостійно.

В будь-яку пору року висаджуйте тюльпани. Цибулини обирайте круглої форми, без пошкоджень. Горщики слід наповнити землею та висадити цибулини. Перший місяць тримати в темному місці при температурі 5-9 градусів. Далі рослина має розвиватися в світлій та теплій кімнаті.

До 8 березня розцвітуть кольоровими барвами гіацинти. Отже, слід займатися висадкою в січні. Горщик наповніть землею та посадіть цибулини так, щоб вершечок було трішки видно. Спершу горщик помістіть в темній кімнаті (температура – 4-6 градусів), поливайте, коли земля висохне, але вода не має потрапляти на квіти. Якщо листочки підросли до 4-6 сантиметрів, пора рослини класти на прохолодне підвіконня. Слідкуйте, щоб було вдосталь світла та вологи.

Різнобарвні примули висаджуються в удобрений ґрунт. Оптимальна температура 5-8 градусів. Через кілька тижнів перенесіть рослини у світлу кімнату (температура – 18 градусів).

Кожну цибулину амариліса саджайте в окремий горщик (вершечок має трішки виглядати з ґрунту). Температура має бути приблизно 25 градусів, рослині потрібно багато світла. Поливати слід часто (ґрунт має бути трохи вологим).

Щоб виростити хризантеми, слід взяти невеличкі пагони (7-10 см) та висадити їх в ґрунт, змішаний з піском. Температура має коливатися від 15 до 17 градусів. За два-три тижні пагін пустить коріння. Хризантеми люблять світло (8-10 годин на день мають освітлюватися), також слід регулярно поливати рослини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!