Все що потрібно знати про ворону: головні прикмети та заборони

Птахи знали, що ворони одні з найінтелектуальних птахів? Вони так само як, папуги гарно піддаються тренуванням та навчанню. У зграї, вони впізнають один одного, бо кожна має свою особливість. Поведінка цих птахів цікава та несподівана.

Ворони утворюють родину на все життя, на відміну від інших особин, які кожного року шукають пару та народжують пташенят. Деякі пташенята ворон можуть жити з батьками цілий рік, хоча цілком адаптовані до умов самостійного життя. Вони не перебірливо у харчуванні, люблять розрушувати інші гнізда та їсти яйця інших пернатих. Ворони свої гнізда ховають від інших й роблять це дуже ретельно, бо мають гарний розум та вправність.

Їх ще називають санітарам міста, які не залишають без своєї уваги хворих птахів.

У давнину мисливці бачили у воронах конкурента, як вовків. Птахи переробляють та споживають безліч харчових відходів. Вони регулюють численність голубів, які завдають шкоду людству через те, що переносять різні інфекції. А голуби, як вам відомо, розмножуються неконтрольовано.

Вони виступають мисливцями й у зимовий період здатні знайти собі харчі. А у літній період, вони роблять шкоду мисливському господарству, бо розрушують гнізда диких качок та інших пернатих. Якщо ворон багато, тоді диких птахів стає набагато менше.

Вони здатні всією зграєю робити якусь справу, наприклад, розрушувати дахи ангарів з зерном, або нападати на їжу, інших птахів та кішок. Ворони можуть проявляти агресію до кішок, якщо ті намагаються розпушити їх гніздо.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!