Все що слід знати кожній жінці про віник, щоб в домі водилися гроші та була злагода

Для того, щоб заохотити до оселі фінанси та удачу, потрібно знати деякі секрети про віник. Віник слугує гарним оберегом, який викидати з оселі не можна.

Існує багато забобонів про віник, але слід до них прислухатись й тоді у родині буде все гаразд. Оновлювати віник потрібно у зростаючу фазу Місяця. Якщо купити віник у серпні, то родину спіткають прикрощі.

Не можна старий інвентар викидати у вікно, бо птахи будуть цькувати свійських тварин. Краще викинути його трохи далі від оселі, щоб ніхто не зміг його використати для ворожінь. Не треба віддавати віник сусідам та друзям й у них не беріть їхній.

Якщо викинути його поруч з оселею, тоді господарю слід чекати на хворобу. У сім’ї почнуться сварки, якщо мітлу спалити. Якщо ви йшли з новим віником та зустріли рибалку, він повинен вас посварити, щоб у нього був гарний улов. Також, новим віником потрібно ніжно побити дитину, щоб вона була слухняною. А немовлят обмітали, щоб у них був гарний сон.

Якщо під час підмітання новим віником він падав, потрібно було загадати бажання, яке у короткий термін повинно було здійснитись. Щоб в оселі водились гроші, новим віником потрібно замести трохи сміття з вулиці за поріг оселі.

Якщо після прибирання на підлозі помітили прутик з віника, потрібно чекати гостя. Якщо дитина взяла віник та почала прибирати, це ознака, що скоро до вас навідаються родичі. Після непроханих гостей потрібно підмести й вони більше вас не потурбують. Підмітати після бажаних гостей не можна, бо таким способом ви заметете їм дорогу. Гості не повинні підмітати у вашому домі, бо вас будуть спіткати невезіння.Прикмети помічника:

  • Пологи будуть важкими, якщо породілля переступить через віник;
  • У кожної хазяйки повинен бути лише один віник, бо нечиста буде стрибати з одного на інший.
  • Ставити віник потрібно у кутку тієї стороною, яка мете до гори.
  • Бити віником не можна. Домашні тварини можуть захворіти, діти перестануть рости, а дорослі почнуть худнути.
Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!