Всю зиму свіжа цибуля під рукою. Головні секрети вирощування на підвіконні

Зелена цибуля — чудовий інгредієнт для багатьох страв, і ви можете виростити її на своєму вікні, використовуючи один із трьох способів.

  • У воді

Для цього способу, занурте цибулину у склянку з водою і дочекайтесь, коли вона проросте. Проте, варто пам’ятати, що з однієї цибулини ви, можливо, отримаєте обмежену кількість зелених пір’їн, тому краще вибрати більшу ємність, наприклад, пластиковий контейнер, і розмістити в ньому кілька цибулин.

  • В землі

Цибулини проростуть ще швидше, якщо їх посадити у горщик зі землею. Потрібно взяти дерев’яну скриньку, на дно якої висипати тонкий шар землі та посадити цибулини. Потім розмістіть горщик на підвіконні. Не забудьте про регулярний полив, оскільки земля може висихати.

  • У тирсі

Якщо вам не подобається взаємодіяти з землею, то ви можете виростити цибулю у тирсі. Зволожте тирсу, наприклад, за допомогою пульверизатора з водою, і посадіть цибулю в цей «ґрунт».

Вирощування зеленої цибулі на підвіконні — це простий і доступний спосіб мати свіжу зелень для ваших страв вдома. Три різні методи, описані в статті, дозволяють вибрати найзручніший для вас і насолоджуватися свіжістю молодої цибулі.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!