Взуття більше не буде ковзатися на леді. Що саме потрібно зробити

Зима приносить не лише чарівний сніг та святковий настрій, але й викликає неприємності, зокрема, небезпеку ковзання на ожеледиці. Пропонуємо два простих способи, які допоможуть зробити ваше взуття менш ковзким без значних зусиль і витрат.

Разом із холодом та конденсатом на вікнах з’являється проблема слизьких доріжок, але це можна вирішити без великих зусиль. Якщо ви не хочете чекати, коли швець зробить вашу підошву менш ковзкою або не маєте часу на пошук гумових накладок, пропонуємо прості домашні рішення.

Спосіб 1: Змащуйте взуття

Для цього вам знадобляться наждачний папір і лак для волосся. Просто проведіть папером по підошві, надаючи їй трохи шорсткості, а потім розпиліть лак для волосся. Цей метод може бути недовготривалим, але він допоможе вам безпечно подолати слизькі поверхні.

Спосіб 2: Використовуйте тканинний пластир

Другий метод дуже простий. Вам знадобиться тканинний пластир. Просто наклейте дві смужки пластиру на підошву перпендикулярно. Це створить протиковзний ефект і допоможе уникнути небезпечного ковзання на льоду. Хоч цей метод може бути тимчасовим, його вистачить для того, щоб безпечно пройти дорогою до роботи чи повернутися додому.

Найголовніше — залишайтеся щасливими та усміхненими, навіть коли за вікном ожеледиця!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!