Як боротися з дротяником на городі. Дієві способи, які допоможуть позбутися його

Пропонуємо дізнатися, як вести боротьбу з дротяником. Їх личинки псують майже весь врожай й від цього він погано зберігаються. Личинка має жовтий або жовто — коричневий колір, розвивається п’ять років. Личинка, яким виповнилося два роки дуже рухомі та лякливі, тому розчавити його неможливо. Вони знешкоджують молоді пагони будь — яких рослин. А ще роблять ходи у коренеплодах, що призводить до процесу гниття. Знешкоджувати цього шкідника потрібно постійно. Коли починає замерзати ґрунт, личинки ховаються у глиб, а з настанням весни повертаються на поверхню.

Восени потрібно глибоко перекопати землю й з настанням перших заморозків, личинки загинуть. Перед тим, як садити городину, потрібно провести не таку глибоку обробку. Варто розпушити міжряддя на початку літа, щоб знешкодити жуків, личинок та яєць. Руками потрібно зібрати личинки та утилізувати їх. Слідкуйте, щоб не росли бур’яни та вчасно обрізати посіву. Слідкуйте, щоб ґрунт не ставав кислим. Якщо це сталося, потрібно його розкислити доломітовим борошном або золою.

Весною потрібно внести сульфат амонію, який гальмує розвиток дротяника. Деякі ловлять самок. Для цього на ділянці розкладають жмути сухої трави, куди самки приходять відкладати яйця. Можна зробити лунки, туди покласти шматок картоплі та трохи присипати землею. Перед посівом такі приманки прибирають з городини.

Якщо постійно використовувати ці методи боротьби, дротяник зникне з вашої ділянки.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!