Як боротися з равликами та слимаками на городі. Три найкращі способи

Майже на кожній ділянці живуть слизняки та равлики. Вони чекають з нетерпінням, коли ви насадите смачні культури та з особливим апетитом починають їх з’їдати.

Вивести їх складно та ефект від різноманітних способів не дуже тривалий. Дізнайтесь про ефективні засоби, які допоможуть звільнити вашу ділянку від шкідників.

Можна вести боротьбу зі шкідниками інсектицидами або натуральними, народними засобами, які не заподіють шкоду вашим насадженням.

  1. Пиво. Слимаки обожнюють аромат пива. Розмістіть приманки з пивом поблизу рослин, які найбільше страждають від слимаків. Обріжте пляшку на 1/3. Закопайте пляшку у землю на глибину 2 см. половину пляшки залийте пивом. Слимаки залізуть у пастку й більше не виберуться.
  2. У відрі води розчиніть 500 грамів гострого перцю. Настоюйте засіб дві доби, потім закип’ятіть та залишіть знову настоюватись пару діб. Для обробки рослин у відрі води розчиніть 500 мл. приготованого розчину. Для того, щоб засіб тримався на листах, додайте трохи мила.
  3. Слимаки обожнюють кукурудзяне борошно. Розмістіть по периметру та поміж грядок садиби контейнери з кукурудзяним борошном. Вхід до контейнера повинен бути вільним. Скуштувавши борошно, винищувачі рослин через деякий час загинуть.
Якщо вас почали атакувати слимаки та равлики, не чекайте, що вони підуть самостійно, а скоріше починайте вести з ними боротьбу, щоб не втратити врожай.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!