Як номер вашого будинку впливає на ваше життя? Мало хто задумувався про це

А ви знали, що номер вашого дому або квартири має свою енергетику? Спеціалісти стверджують, що номер оселі може розказати, чи підходить вона для життя та які люди повинні жити у ньому.

Якщо ваш номер має кілька цифр, їх потрібно додавати, поки не вийде одинарне число. Наприклад, 123 = 1+2+3 = 6. Пропонуємо дізнатися, про що говорять ці цифри.

1 — атмосфера у домі сприятлива для тих, хто прагне реалізувати свої творчі здібності та стати незалежним. Така атмосфера притаманна для самотніх людей та підприємців. Тому, якщо ви бажаєте усамітнитися, оберіть оселю з таким номером.

2 — оселя підходить для людей, у яких на першому плані родина та друзі. Атмосфера у домі дружня, тому у ньому завжди збирається багато гостей.

3 — у цій оселі панує соціалізація та спілкування. У такому домі гарно себе почуватимуть дизайнери, поети та художники.

4 — тут панує комфорт, практичність, стабільність та постійна праця. Іноді така атмосфера може набриднути, тому дім варто прикрашати щирими квітами та речами, які підіймають настрій.

5 — тут панує атмосфера пригод, подорожей та сюрпризів. Люди, які мешкають у цьому домі наповнені позитивною енергетикою.

6 — у цьому домі гарно створювати родину, бо тут панує любов, піклування та мир. Люди, які живуть у цьому домі, легко поєднують дім та роботу. Вони відчувають та несуть відповідальність за своїх близьких.

7 — тут мешкають мислителі, які іноді бажають усамітнення. Атмосфера у домі підходить для людей які повинні зосерджуватися.

8 — у цьому домі панує грошова атмосфера. А ще поряд з цією атмосферою йде удача, що відкриває багато дверей у житті.

9 — тут панує атмосфера щастя, турботи, співчуття, пробачення та безкорисності. У такий дім хочеться постійно повертатися.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!