Як обрізати петунію в серпні, щоб квітнула до пізньої осені

За кожною квіткою потрібно правильно доглядати, щоб вона мала охайний вигляд. Це стосується й петуній, які дуже швидко ростуть та довго квітнуть на підвіконнях.

Якщо обрізати кущ влітку, петунія почне випускати бічні пагони, які дадуть ще пишніше цвітіння. Щоб кущ був гарний, пагони постійно потрібно прищипувати. Обрізку слід проводити для стимулювання рясного цвітіння та щоб наприкінці цвітіння кущ не виглядав бідно, з однією квіткою у середині.

Слід помітити, що коли квітка повністю виросла та випустила максимальну кількість квітів, вона починає формувати насіннєві коробочки. Якщо ви будете чекати на дозрівання коробочок, то вдруге квітка не зацвіте.

У серпні, на початку місяця слід провести обрізку на відстані 20 см. від ґрунту. Після слід підживити кущ комплексним добривом й окремо підживити петунію добривом у складі якого є бурштинова кислота.

Такі маніпуляції дозволять наростити петунії бічні гілочки та знову почати цвісти. Ваша квітка буде мати вигляд пишного шару й чарувати своєю красою.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!