Як підживлювати декабрист, щоб він весь час пишно квітнув та був великий

Декабрист — це дуже популярна рослина, якою прикрашають підвіконня багато людей, незалежно від того, чи вони мають дачу, чи живуть у квартирі. Але часто з’являється думка, чи не варто викинути цю рослину, якщо вона не розквітає.

На жаль, декабрист вимагає певної уваги та догляду, щоб розвиватися та квітнути. Наприклад, щоб декабрист почувався комфортно, йому потрібні певні умови середовища, такі як світло, температура та вологість. Також, важливо підживлювати рослину правильними добривами, щоб вона змогла розвиватися на повну потужність.

Отже, якщо ви маєте декабриста та він не розквітає, не спішіть його викидати. Спробуйте створити для нього комфортні умови, підгодуйте його правильними добривами, та з часом ви побачите, як він збагатить ваше життя своїми красивими квітами.

Для того, щоб декабрист квітував наступного року, важливо створити для нього зимові умови в період з жовтня по листопад. Це можна зробити, як на батьківщині цієї рослини, забезпечивши температуру повітря 10 градусів та обмеживши полив. Навіть якщо листочки почнуть сохнути, не слід панікувати, оскільки декабрист дуже швидко їх відновлює.

Крім того, рослині потрібно достатньо світла протягом 8 годин щодня. Ідеальним місцем для цього є засклений балкон, де декабрист зможе відчути всю принаду зими. Якщо ви не змогли створити зимові умови у потрібний період, не варто засмучуватися — цвітіння можна розбудити, але воно буде меншим. Головне — не відмовляйтеся від декабриста, а допоможіть йому розвиватися і порадувати вас своїми квітами у майбутньому.

Після цього, декабриста потрібно перенести у тепле місце близько +22 градусів, почати поливати та додавати підживлення. Після підживлення з’являться бутончики, і після їх розквіту потрібно дати рослині перепочити на 2 тижні. Після цього можна знову повторити процес підживлення.

За правильних умов цвітіння декабриста буде неодноразовим і триватиме від грудня до травня, а квіти будуть розкішними. Для підживлення рослини потрібні P і K, першу дозу гумату калію розведену в 1 літрі води потрібно додати одразу після зимового періоду, а другу дозу суперфосфату розвести в 1 літрі води та додати через 2 тижні після першої дози.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!