Як потрібно садити на зиму часник, моркву, цибулю, петрушку. Городникам на замітку

Розповімо вам, як потрібно садити на зиму часник, моркву, цибулю, петрушку.

Дотримуйтесь цих порад й ви отримаєте гарний врожай весною.

Як садити овочі на зиму:

  • Температура повинна становити від 0 до -2.
  • Заздалегідь приготуйте грядки для посадки та кладіть насіння у підмерзлу землю.
  • Класти насіння потрібно у два рази більше.
  • Садити часник та цибулю потрібно за 30 днів до морозів.

Як садити часник на зиму.

Садіть часник у кінці вересня – на початку жовтня. Грядки потрібно накрити опалим листям та залишити до самої весни.Як садити цибулю.

Насіння повинно бути середнього розміру або візьміть велику сіянку. Сприятливий час для посадки – середина жовтня. Весною ви помітите дуже швидке наростання зеленої маси. Пам’ятайте, що велика сіянка не підійде для посадки на зиму, якщо ви бажаєте отримати велику цибулю, її використовують для зелені. Дрібну цибулю – сіянку саджають у жовтні місяці. Можна посіяти наприкінці жовтня – початку листопада – чорнушку, але не забудьте замульчувати грядки.

Як садити моркву.

Садити насіння потрібно у землю, яка вже трохи підмерзла. Найкращий час для цього є листопад, але краще садити у ті дні, коли температура на дворі нижче 0 градусів. Покладіть насіння у грядки та притрусіть землею.Як садити петрушку.

Починати посадку потрібно з середини жовтня місяця. Температура повинна не перевищувати +3 градуси. Якщо осінь тепла, то посадити петрушку можна й у листопаді місяці. Проростає петрушка довго, тому не переживайте весною про її сходження.  Грядки після посіву краще замульчувати.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!