Як позбутися павуків в будинку та на городі. Прості та дієві методи

Коли настає тепло починають оживати комахи. Одним із таких є павуки. Вони мешкають повсюди й можуть постійно потрапляти нам на очі. Вони харчуються мухами, комарами та мошкою. Пропонуємо розглянути методи боротьби з павуками, якщо вони вам набридають.

Зазвичай павуки мешкають у будинку, потрапляючи туди через всілякі щілини та вікна. Вони люблять оселятися у темних місцях, де є пил, волога та їжа для них. Також вони ще люблять мешкати на садових ділянках. Там вони справжні помічники, адже ведуть боротьбу з попелицею, листовійкою.

Також існують тарантули, які великі за розміром. Вони живуть у норах, які самі виривають. Активне життя вони ведуть з початку весни до кінця осені. Коли починається зима, вони закривають нору.

Для того, щоб дістати павука з нори вам знадобиться невелика кулька з жуйки або пластиліну. Але пам’ятайте вони тарантули можуть проявляти агресію, стрибати та навіть вкусити вас. Кусається він боляче, може підвищитися температура та боліти місце укусу. Тому краще не займати його.Як вести боротьбу з павуками:

  • Якісне та регулярне прибирання в оселі.
  • Якщо приміщення старе, то можна зробити ремонт. Комахи негативно реагують на клейові суміші, фарби.
  • Вони погано переносять запах цитрусових, тому по кутках, де мешкають павуки можна покласти шкірки лимона чи апельсина.
  • Додайте кілька крапель олії перцевої м’яти або чайного дерева чи евкаліпту у воду та проведіть обприскування постійного місця перебування комах.
  • На вікна встановіть москітні сітки.
  • На городі, в теплицях слід частіше прибирати павутиння.
  • На земельній ділянці можна посадити перцеву м’яту, вони не люблять її.
  • Боротьбу з тарантулами слід вести за допомогою спеціальних засобів. Вони продаються у спеціалізованих магазинах. Під час використання дотримуйтесь інструкції.
Бажаємо успіхів!

Обираючи хімічні препарати проти павуків, важливо пам’ятати про те, що інсектициди проти комах не діють на членистоногих. Потрібні засоби вузької спрямованості — або, навпаки, комбінованої дії, коли до складу входить кілька речовин.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!