Як позбутися шкідників на городі без хімії. Корисні поради для городників

Поради, які допоможуть боротися зі шкідниками без використання шкідливих засобів.

Тля. На 1 л гарячої води додайте 70 грамів порошку гірчиці. Настоюйте засіб 2 доби, а після додайте ще 3 л води. Обприскайте розчином рослини, які вразила тля. Або 0,5 кг соснової чи ялинкової хвої залийте 2 л води. Настоюйте 7 днів. Перед використанням розведіть у співвідношенні 1 до 7 та обприскайте рослини, які вразила тля.

Боротьба зі шкідниками на плодових деревах та кущах. На відро теплої води додайте 4 столові ложки цибулевого лушпиння. Настоюйте розчин 5 діб. Перед використанням процідіть та обприскайте дерева та кущі.

Капустянка. Суху яєчну шкарлупу перетріть в порошок, додайте на 2 столові ложки меленої шкарлупи – 100 мл олії. Коли будете сіяти насіння внесіть суміш у ґрунт.

Борошнистий червець. На 1 л води додайте 2 столові ложки олії. Цим розчином обприскайте рослини.

Захист для редису. Тонкими смужками насипте сіль, після покладіть насіння редиски. Таким способом ви захистите редис від черв’яків.Захист від капустяної мухи – білі личинки на листах редису. Запиліть їх дерев’яною золою. Через 4 дні повторіть.Захист від плодожерки. Подрібніть 10 зубків часнику та залийте 1 л окропу. Залишіть настоюватися 24 години. Цим розчином обприскайте плодові дерева. Також, допоможе такий засіб – 1 гострий перець подрібніть, залийте 1 л води та прокип’ятіть 60 хвилин. Залишіть настоюватися 2 доби. Після додайте ще 5л води. Перед використанням процідіть та обприскайте дерева.

Боротьба зі слимаками. На грядках поставте мисочки з молоком. Вранці ви знайдете повну миску слимаків та знищите їх. Повторіть процедуру три дні поспіль.

Дротяник. Це черв’як коричневого кольору, який з’їдає корінці рослин. Для боротьби з ним необхідно нарізати кільцями картоплю та наколоти їх на палки. Ці палки закопати між рядами на глибину 10 см. Залишіть на 3 доби, після викопайте – на них ви побачити личинка шкідника. Повторюйте процедуру, поки дротяник не зникнить.Павутинний кліщ. Приготуйте мильний розчин – 50 грамів господарського мила натріть на тертці. Додайте 1 л теплої води. Обприскайте листя рослини.

Бажаємо успіхів у боротьбі зі шкідниками!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!