Як позбутися від ведмедки на городі. Дієві та перевірені методи

Капустянки є шкідливими комахами, які живуть під землею і руйнують кореневу систему рослин, що може призвести до їх загибелі. Якщо ви помітили присутність цих шкідників на вашій ділянці, спочатку спробуйте знайти вхід до їхніх сховищ.

Щоб видалити капустянок, використовуйте просту розчинену у воді олію (1 столова ложка на 1 склянку води). Розпиліть отриману рідину у всі нори, які ви знайдете у саду. Потім зачекайте, поки комахи вийдуть на поверхню, і знищте їх. Оскільки капустянок може бути декілька ходів, краще мати помічника, щоб проводити обробку одночасно.

Іншим ефективним методом є використання пастки з пивом. Вам знадобиться кілька пластикових стаканчиків або інших контейнерів (кількість залежить від розміру ділянки). Налийте пиво у стаканчики, заповнивши їх на 1/3, а потім накрийте їх чимось, наприклад, шматочками картону, залишивши невеликий отвір, через який капустянки зможуть потрапити всередину. Розкопайте ями по всьому саду, добре зволоживши ґрунт, і помістіть пастки. Кілька разів на день перевіряйте пастки на наявність комах. Якщо ви помітили капустянок, знищуйте їх і повертайте пастки на місце.

Ці методи допоможуть вам ефективно боротися з капустянками та захистити ваші грядки.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!