Як позбутися від жуків на кухні. Прості та дієві методи від досвідчених господинь

Кожна господиня завжди зустрічала у себе на кухні паразитів, які заводяться у крупах та хлібі. При першій появі, ви повинні одразу провести обробку та вивести шкідників. На кухні, зазвичай заводяться такі комахи, як мукоїди, хлібні точильники та харчова міль.

Вони дуже швидко відкладають свої личинки та псують продукти. Такі шкідники шкодять здоров’ю людини, можуть викликати алергічну реакцію та харчове отруєння. Розповімо вам, як позбутися цієї проблеми.

Шкідники з’являються на кухні з продуктів, які ви придбали у магазині. Деякі крупи не проходять обробки та зберігаються у неналежних умовах. Тому, комахи з легкістю приживаються у розфасованій крупі та спокійно розмножуються.

Сурінамський мукоїд.

Мешкає у борошні, пшеничних крупах та рисі. Це комахи розміром 4 мм, продовгуваті та мають коричневе або чорне забарвлення. Якщо ви помітили цих шкідників у крупі, її потрібно викинути. Ці комахи залишають личинки на стінках шаф, тому після цього обробіть стінки дезінфікуючим розчином. У шафі покладіть лаврове листя та голівку часнику.



Хлібні точильники.

Вони заводяться у хлібі та випічці. Комаха має круглу форму, коричневого кольору. Вони дуже швидко розповсюджуються, починаючи з печива й закінчуючи книжками на полицях. Вони дуже живучі, можуть потрапляти до оселі з вулиці та оселяються у віконних рамах. Вивести шкідника дуже складно. Потрібно прибрати всі щілини у віконних рамах, меблях та підлозі. Крупи та борошно зберігати у скляних, закритих кришками банках. Регулярно мийте та просушуйте місце для зберігання хлібу.

Харчова міль.

Цей паразит миттєво починає відкладати личинки, як тільки потрапить на кухню. Тому, при появі личинок, потрібно негайно викинути всі запаси, протерти шафу дезінфікуючим розчином та встановити на поличці олію лаванди.



Профілактичні заходи:

  • Прожарте крупи у духовці протягом 10 хвилин при температурі 100 градусів. Після просійте їх через сито.
  • Бобові крупи залийте водою, як тільки комахи спливуть, злийте воду та просушіть крупи.
  • Пересипте крупи у пакети та помістіть їх у морозильну камеру на пару годин.

Якщо комах та личинок багато, краще позбутись круп та придбати нові. Перед покупкою уважно роздивляйтесь склад крупи. Краще купуйте крупи у прозорих пакуваннях.

  • Проводьте регулярне прибирання у шафах, де зберігаються крупи. Вам допоможе оцет, господарське мило та кілька крапель олії лаванди.
  • Розмістіть на поличках лаврове листя або голівку часнику.
  • Можна придбати спеціальні засоби, які знищують шкідників.
  • Для прибирання застосовуйте гелі та порошки на рослинній основі.

Якщо вчасно прибирати та оглядати шафи з крупами, такої проблеми не виникне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!