Як працює Бумеранг долі — мудра притча, яку ви запам’ятаєте на довго

Ця історія трапилась дуже давно. Маленький хлопець гуляв у лісі та потрапив у болото. Він почав панікувати та щодуху кричав на допомогу. йому пощастило, що поруч проходив чоловік.

Він почув крики, швидко зорієнтувався, зрубав дерево та підсунув постраждалому. Хлопчик був врятований. Чоловік запропонував хлопцю піти до нього помитися, переодягтись та висохнути, але той відмовив. Сказав, що вдома його зачекались.

Зранку батько хлопчика на шикарній кареті прибув до рятівника свого сина. Заможній чоловік запитав у нього скільки я винен за порятунок? Але той відмовив й почав йти додому. У цей момент вийшов син рятівника. Заможній чоловік поцікавився, хто цей хлопчина? Він запропонував оплатити навчання у престижному виші хлопчику.

Після закінчення школи хлопчик вступив до інституту, до речі хлопець мав ім’я Олександр Флемінг, який відкрив пеніцилін. Син багатого чоловіка захворів на пневмонію й був вилікуваний саме пеніциліном. Ось так доля повернула все бумерангом, тому варто завжди думати про все, що ви робите!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!