Як правильно доглядати за декабристом, щоб гарно квітнув цілий рік 

Дізнайтесь, що потрібно робити, щоб декабрист рясно цвів декілька разів на рік та радував вас своєю красою.

Перед тим, як квітка зацвіте ще раз, їй потрібно відпочити та набратись сил. Цей період триває з середини вересня та закінчується через 1, 5 місяці.

У період спокою температура повинна бути вночі 8 градусів, а вдень 10. У цей період квітку відправите на балкон. Полив варто скоротити та прибрати підживлення. Світло повинно світити квітці мінімум 8 годин. Наприкінці відпочинку квітка закладе безліч бутонів, а коли ви помітите перший бутон, заносити квітку ще зарано. На квітці повинно бути мінімум 2 бутони, тоді горщик занесіть додому та поставите на прохолодне підвіконня, температура повинна бути від 18 до 20 градусів. крутити горщик не можна, бо він скине всі бутони.

Допомога під час цвітіння:

Під час розпускання бутонів підживіть квітку калійно – фосфорним добривом. Гарно себе зарекомендувало добриво для кактусів та декоративних квітучих рослин. Для підживлення потрібно використати половину порції. Добрива вносять на вологий ґрунт, бажано наступного дня після поливу. Поливати квітку потрібно помірно та регулярно. Не забувайте про зрошення. Після цвітіння варто дати відпочинок квітці на пару тижнів та проводимо ті самі маніпуляції знову. Таких відпочинків та цвітінь можна досягти 5.Догляд після цвітіння квітки.

Коли квітка зацвіте востаннє – винесіть її на балкон, де температура становить 18 – 20 градусів. гілки обріжте на 1 листочок. У цей період починається активна фаза зростання, де квітку поливають та підживлюють.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!