Як правильно доглядати за волоссям в домашніх умовах. Головні секрети

Якщо правильно доглядати за волоссям, воно буде блищати та мати привабливий вигляд. Більшість жінок роблять багато помилок при догляді, тому їхнє волосся стає жирним, сухим та тьмяним.

Дізнайтеся, як правильно доглядати за волоссям.

  1. Шкіра голови. Стан волосся залежить від шкіри голови, яку забруднюють різноманітні засоби для волосся. Варто раз на 7 днів використовувати скраб для волосся, який очистить шкіру та покращить кровообіг. Зволожити та підживити волосся допоможе вода та тонік для волосся. Тонік наносять на корені масажними рухами, поки він не вбереться.
  2. Миття голови. Потрібно обирати шампунь, який вам підходить. Вода повинна бути приємна, бо гаряча вода подразнює шкіру, а холодна не змиє засоби догляду. Наносите шампунь потрібно від коренів та по всій довжині масажними рухами, намагаючись не заплутувати його. Потім потрібно ретельно змити засіб з волосся. Мити волосся слід 2 рази на 7 днів. Якщо більше, можна нашкодити волоссю. Збільшити кількість миття можна за умов, якщо у вас жирне волосся. Якщо ви миєте волосся кожен день, використовуйте делікатний шампунь.
  3. Зволоження та живлення. Після шампуню волосся стає вразливим, через це після миття застосовують кондиціонер. Він закриває структуру та розгладжує поверхню волосся. Раз на 7 днів можна наносити маску для відновлення волосся. Щоб врятувати локони, можна використовувати додаткові засоби догляду – олії, розгладжу вальні креми та сироватки. Ці засоби змивати не потрібно.
Використання маски або кондиціонеру – потрібно наносити відступивши сантиметри три від коренів, витримати засіб певний час, а потім змити.

  1. Правильне розчісування. Оберіть щітку, яка повинна підходити для довжини та густоти вашого волосся. Варто завжди розчісувати волосся перед тим, як його мити. Після шампуню, обережно промасажуйте волосся та відтисніть воду з нього. Не можна розчісувати мокре волосся, ви його зіпсуєте. Якщо волосся заплутане, перед розчісуванням нанесіть засіб для кращого розчісування.
  2. Захисні засоби проти високих температур. Перед використанням фену або випрямляча потрібно нанести засоби для захисту волосся. Якщо у вас старий фен або випрямляч, слід його замінити на кератиновий або паровий випрямляч. Такі прилади не шкодять волоссю. Якщо волосся слабке та пошкоджене, випрямляйте волосся на низьких температурах.Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!