Як правильно обробляти малину, щоб отримати великий врожай

Розповімо вам таємницю, як збирати малину у великій кількості.

Ви будете здивовані, але дуже задоволені.

  1. Правильна посадка малини. Малину необхідно садити рядами на відстані мінімум 70 см одна від одної. Між рядами відстань повинна становити 2,5 м. Гряда повинна бути шириною 70 см та обгороджена шифером заввишки 20 см. Заглиблювати малину необхідно на 20 см. Вздовж гряд насипте невеликі возвищення землі. Малина росте в такому саморобному углибленні.
  2. Весною накрийте малину соломою, компостом та перегноєм. Введіть підгодівлю – зола та сечовина. Це необхідно робити, щоб уникнути проросту бур’янів та отримати врожай раніше.
  3. Приділіть багато уваги до 3 обрізання малини. 1- проводять з 25.05 по 5.06. Необхідно прибрати молоді, зелені пагони на 5 см. Через кілька днів у пазухах листя з’являться пасинки, на яких виростять кілька бокових пагонів. 2 – роблять, коли припиняють збирати ягоди. Треба відрізати ті гілки, на яких були плоди. Також приберіть слаборозвинуті пагони. Повинно залишитися 5 пагонів. 3 – в кінці літа. Необхідно обрізати 3-4 пагони, які виросли з пасинків. Обрізати слід на 15 см від верхівки. Ці гілочки використовують для заварювання чаїв, попередньо висушивши їх.
Для чого необхідно проводити останню обрізку? Якщо цього не зробити, то вони не визрівають. Коренева система годує їх, але це не робить ніякої користі. Після їх видалення всі поживні речовини відходять на пагони заміщення. Завдяки цьому ви отримаєте гарний врожай малини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!