Як правильно перевірити насіння на схожість. Варто знати кожному городнику

Щоб отримати гарний врожай, потрібно впевнитись, що насіння має гарну схожість. Буває таке, що можна придбати у магазині підробку насіння й чекати на схожість буде марнотратством.

Перевірити їхню якість можна взявши 10 насінин різних сортів різних постачальників. Перевірка схожості у гібридному насінні додасть чимало труднощів.

З цих десяти магазинних насінин оберіть три та посадіть. Якщо вони гарно зійдуть, тоді насіння можна сміливо садити. Якщо насіння ваше, висадіть 10 насінин. Якщо зійшла більша частина, то таке насіння буде придатним багато часу.

Порядних компаній, які займаються насінням дорожать своєю репутацією та намагаються покращити якість свого продукту. Але не слід забувати про приватних постачальників насіння, шанси підвести споживача у них мінімальні. Існують приклади приватних продавців, які виробляють насіння високої якості.Вони відповідально ставляться до умов зберігання свого продукту. Краще оберіть гарний магазин, де дотримуються умов зберігання або приватного підприємця, який відповідально ставиться до свого товару та несе відповідальність за нього.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!