Починається пора приготування розсади томатів. Гарний врожай буде, якщо гарно вибрати та посадити насіння. Якщо дотримуватись рекомендацій ви отримаєте чудовий врожай. Правильний вибір насіння та як за ним доглядати ви прочитаєте тут.
Зверніть увагу на саме насіння, воно повинно бути без дефектів, великого розміру та гарно сформованим. Вам необхідно відібрати насіння. Пропонуємо 2 варіанти.
Прискорення проростання та сходу томатів.
Для гарного проростання необхідно прогріти насіння, покладіть його на папір та потім в тепле місце – піч або батарея на три доби. Таким способом ви отримаєте гарну родючість та сходження насінин.
Знезараження насіння.
Це необхідно робити для запобігання хвороб будучої розсади, через те, що з насінням розповсюджуються патогенні організми.
1 грам марганцю розведіть на 150 мл теплої води. Покладіть туди насіння на 15 хвилин, потім промийте під проточною водою та висушіть.
Візьміть кілька листків алое, покладіть в холодильник на тиждень. Через тиждень вичавить сік та в нього опустіть насіння. Залишіть на добу. Через добу висушіть та посадіть насіння у ґрунт.
Потрібно пророщувати насіння чи ні?
Це питання вирішує кожен садівник самостійно. Насіння пророщують для того, щоб скоріше зійшла розсада. Необхідно насіння обробити мікроелементами, такими як розчин мідного купоросу, харчова сода, розчин із золи.
Мідний купорос.
Візьміть 0,5 гр. борної кислоти та додайте 10 л води. Замочіть насіння на пів доби перед посадкою.
Содовий розчин.
Візьміть 50 гр. соди та додайте 10 л води. Перед посадкою замочіть насіння в розчині.
Розчин із золи.
Візьміть 1 ст. ложку золи та додайте 1 л води, залиште на 2 дні. Після додайте туди 1 ст. ложку рідкого коров’яку. Змішайте всі інгредієнти до однорідної маси. В цей розчин покладіть насіння на 5 днів. Після процедури промийте насіння в теплій воді та висадіть у ґрунт.
Чим підживлювати кавуни та дині у липні для гарного врожаю Липень – найважливіший період для…
Підживіть цим троянди в липні: цвітіння миттєво стане пишнішим Липень – ключовий місяць для пишного…
Молоко прискорить дозрівання огірків: 3 рецепти підживлення Щоб огірки були соковитими, міцними й почали дозрівати…
Виховання дитини – це завжди виклик, адже потребує не лише любові та турботи, але й…
Як часто потрібно поливати орхідею, щоб вона цвіла роками Правильний полив орхідеї — запорука її…
Хто з нас не мріє про багатий урожай соковитих, стиглих помідорів? Однак, часто наші очікування…