Як правильно підготувати насіння цибулі перед посадкою, щоб вона росла та не хворіла.

Прийшла весна й настав час попіклуватися про різноманітну розсаду. Пропонуємо розглянути, як саме необхідно підготовлювати цибулю для посіву.

  1. Необхідно обробити насіння цибулі від різноманітних хвороб та від ураження шкідниками. Пропонуємо використати розчин фунгіциду. Він допоможе запобігти грибковим ураженням майбутнього врожаю.
  2. Також, пропонуємо спробувати замочити насіння в препараті Фітоспорин. Він запобігає виникненню різноманітних захворювань на цибулі.

Використовуючи ці препарати обов’язково дотримуйтесь інструкції, яка вказана на коробці препарату.

  1. За пів години до висадки у ґрунт, насіння бажано занурити в насичено – рожевий розчин марганцю.
  2. Пропонуємо занурити цибулю в розчин мідного купоросу на дві години. На відро води необхідно розвести одну чайну ложку порошку.
  3. Для боротьби з такими шкідниками, як кліщі, трипси, цибулева муха – використовують сольовий розчин. Розведіть на два літри води, кімнатної температури – 2 столові ложки солі. Перемішавши до повного розчинення солі, занурте насіння приблизно на три години.
Після використання цих методів обробки від шкідників, необхідно обов’язково промити насіння під проточною водою. Далі покладіть, щоб цибуля трохи підсохла та висадіть насіння у ґрунт.

Щоб восени отримати гарний врожай, необхідно правильно обрати насіння, обробити його, посадите у гарну, підживлену землю та своєчасно доглядати за рослинами.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!