Як правильно поводитися з голкою, та чого в жодному разі не можна робити. Головні прикмети

Існує безліч прикмет, але про голку мало кому відомі. Їх часто використовують для ворожіння та різноманітних обрядів.

Будьте уважними та обережними з цією річчю.

Прикмети:

  • Забороняється дарувати голку. Кожна голка має свого власника й дарувати її не можна. Таким способом ви можете втратити свою енергетику. Люди вважають, що голка забирає гроші й ви можете втратити їх, подарувавши голку. А якщо ви вирішили подарувати набір для рукоділля, робіть це з добрих помислів.
  • Ви вкололись голкою. Якщо ви вкололи не робочу руку – ваші таланти скоро помітять та оцінять. Укололи великий палець – виникнуть клопоти. Якщо одинока жінка травмується – вона скоро зустріне свого нареченого. А ось для дружини це означатиме сварки у сім’ї. якщо ви дуже сильно травмували ніготь – чекайте покращення у фінансовій сфері.
  • Не можна шити перед подорожжю. Ви можете втратити удачу. Якщо хтось у дорозі, шити не можна, бо можна заблукати.
  • Потрібно вколювати голку лише у голківницю. Якщо класти голку та вколювати їх у різні місця – у житті з’являться клопоти. А якщо у домі ви знайдете голку, яка вам не належить – на вас намагаються навести псування.
  • Якщо ви загубили голку з ниткою, ви розстанетесь з близькою людиною та втратите гроші. Краще швидше відшукати втрату.
  • Якщо ви наступите або сядете на голку, у життя з’явиться негатив та сварки. Якщо ви травмувались сидячи – близькі люди принесуть розчарування та суперечки.Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!