Щоб отримати гарний врожай полуниці, потрібно знати всі нюанси її вирощування. Краще за все садити кущі восени, щоб вже влітку отримати перший врожай ягід.
Краще висаджувати стільки кущів, скільки ви зможете обробити. Обирайте для посадки сонячну ділянку, там де не має протягів. Земля повинна бути з нейтральним або слабо кислим pH.
Якщо у вас ділянка з кислим ґрунтом, потрібно внести вапно. Вносити його потрібно за 3 місяці до посадки, а краще за пару років. Краще висаджувати саджанці на насипних, широких грядках, трохи з боку, щоб вони не пересихали.
Краща врожайність припадає на третій рік зростання, тому пересаджувати кущі на нове місце потрібно кожні чотири роки. На теж саме місце можна садити лише через 3 роки. Попередниками полуниці є – цибуля, часник, редис, зелень, морква та бобові. Після гарбузових та пасльонових садити ягоди не бажано.
Грядки повинні бути розташовані трохи далі від малини, щоб кущі не вразив малиново – суничний довгоносик. Перед посадкою підживіть грядку. Можна внести компост, перегній або напівперепрілий гній у розрахунку 10 кг. на м2. Також, додайте 200 грамів золи та 20 грамів калійного добрива. Вносити добрива, які містять хлор – забороняється, як й свіжий гній. Підживлювати ділянку потрібно за 14 днів до посадки.
Які саджанці краще підходять для посадки:
Марно говорити або доводити що-небудь тому, хто просто не здатен зрозуміти й оцінити. Обирайте оточення…
Полив кімнатних рослин – це не просто звична процедура, а важливий фактор їхнього здоров’я та…
Заміна морозильної камери – це не тільки дороге задоволення, але й неприємність, якої можна уникнути,…
Органічне добриво для рослин: як правильно використовувати деревну золу Використання органічних добрив, зокрема деревної золи,…
Святвечір – символ єдності, родинного тепла та духовного багатства Святвечір, що передує Різдву, займає особливе…
Сушиш білизну в кімнаті? Це може бути небезпечно для твого здоров'я! Дізнайся чому і як…