Як правильно вибрати сережки, щоб уберегти себе від бід і залучити удачу

Сережки у кожної жінки різні, не часто вони повторюються. Форма, орнамент та фасон може принести удачу, а може навпаки її забрати. Дізнайтесь, яка форма сережок за що відповідає. Завдяки цим порадам ви зможете покращити своє життя.

Щоб залучити гроші:

Гроші залучають сережки, які мають круглу форму, чимось схожі на монети. Виготовлені такі сережки повинні бути з платини або золота. Для підсилення ефекту, у таких сережках повинні бути камінці виготовлені з сапфіру, турмаліну, рубіну або сердоліку.

Щоб залучити любов:

Одягайте трикутні сережки з платини, кераміки та золота, щоб залучити любов. Підсилить ефект прикраси з бурштину, гранату та родоніту.

Щоб зміцнити здоров’я та бути витривалішими:

Одягайте сережки – гвоздики. А камінці, які повинні прикрашати сережки повинні бути з опалу, флюориту, обсидіану або алмазу. Сережки повинні бути вироблені з матеріалу – титан, срібло, кераміка, цирконій, мельхіор. Такі сережки не тільки покращать здоров’я, а й захистять вас від лихого ока.Щоб залучити удачу:

Треба одягати довгі та тонкі сережки з будь – якого матеріалу.

Щоб нічого не трапилось не можна надягати:

Сережки, які вам подарували незнайомі люди, загублені кимось, куплені не у магазині. Не варто носити біжутерію та прикраси виготовлені з синтетичних матеріалів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!