Як правильно випрати та висушити пуховик, щоб не пошкодити його

Уже прийшла зима й люди починають утеплюватись та готувати верхній одяг для споживання. Найпопулярніший одяг взимку це пуховик. Перед тим, як починати його прати, потрібно уважно подивитися на етикетку та що на ній позначено.

Якщо на етикетці вказано, що можна прати річ у пральній машинці, то ви сміливо можете це зробити вдома самостійно. Якщо ні, то краще віддати пуховик до хімчистки.

Правила підготовки пуховика до прання.

По-перше, потрібно використовувати лише рідкий пральний засіб. Також, вам знадобляться кульки, які допоможуть розбити пір’я у пуховику. Зазвичай для цього використовують тенісні м’ячі, їх вам знадобиться від чотирьох до восьми штук. Якщо на пуховику є тяжкі забруднення, потрібно нанести на них спеціальний засіб для виведення плям. Потім потрібно перевірити вміст кишень. Застебнути всі блискавки та ґудзики й після того вивернути пуховик. Покладіть його у пральну машинку, додайте пральний порошок та тенісні м’ячики. Після оберіть режим делікатного прання. Температура води повинна становити не більше 30 градусів. Також, після прання потрібно гарно прополоскати пуховик, щоб на ньому не було розводів. Віджим потрібно прибрати, щоб пух не збився в одному місці.Після дістаньте пуховик, розстебніть блискавки та виверніть кишені. Пройдіться руками по пуховику, розгладжуючи його. Потім повісьте на вішалку. Сушити феном або на батареї пуховик не можна.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!