Як правильно вирощувати буряк та моркву, щоб вони були солодкими

Розкриємо кілька таємниць, щоб виростити солодким буряк та моркву.

Запам’ятайте, що внесення органічних добрив негативно впливають на ріст овочів. Якщо додати у ґрунт гній, тоді буряк та морква набудуть неприємний йодистий присмак. Морква виросте неоднорідною та непритаманного їй кольору, а буряк – з білими прожилками всередині.

Вирощувати ці овочі слід на відкритих ділянках, на відкритому сонці. Наступний посів овочів слід робити тільки через 4 роки після останнього. Також гарне місце для вирощування є ділянка на якій росли огірки, горох, цибуля та рання картопля. Перед посадкою слід обов’язково внести добрива. Для моркви та буряків гарно підходить ґрунт з нейтральним середовищем. Восени на ділянку, де будуть рости коренеплоди слід внести вапно – 500 грамів на 1 м2. Цю процедуру проводять раз на 6 років. Вапно слід перемішати з верхнім шаром землі.

У червні – серпні слід підгодувати овочі нітроамофоскою. На відро води додайте 40 грамів речовини. Полив слід проводити поміж рядів у розрахунку 2 л на 1 м2, після необхідно полити рослини звичайною водою. У серпні необхідно додати добрива, які містять марганець та бор. На відро води додайте по 1 чайній ложці бору та марганцю. Вносять добриво поміж рядів 2 л на 1 м2, після необхідно полити рослини звичайною водою.



Велику кількість поживних речовин містить зола, тому можна посипати землю 100 грамами на 1 м2, потім перемішати з землею та полити. Для буряка корисна поварена сіль. Це підгодовування проводять тричі. Для останньої підгодівлі використовують 1 столову ложку солі на 10 л води. Використовують 5 л розчину на 1 м2. Завдяки цьому буряк буде солодшим.

Для моркви у серпні краще внести борну кислоту. 1 чайну ложку кислоти розвести на 1 л гарячої води. Коли розчин охолоне, слід провести обприскування моркви. Інколи ви помічали, що морква має гіркий присмак – це захисна реакція на морквяну муху. Вам в цьому допоможе суміш з тютюну. Коли будете проріджувати моркву, поміж рядів насипте тютюн. Завдяки цьому ви виправите ситуацію.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!