Як правильно вирощувати кріп, щоб добре сходив та був духмяний

Розповімо вам кілька таємниць, щоб кріп зійшов дуже швидко. Час сходів можна скоротити до 3 днів. У більшості людей кріп сходить довго або взагалі не сходить, тому дотримуючись цих порад ви завжди будете отримувати гарний результат сходження рослини.

Урожай отримаєте смачний та духмяний.

  1. Горілка. На 15 хв. Необхідно занурити насіння у горілку. Це роблять, щоб прибрати ефірні олії. Після промийте його під проточною водою, посушіть.
  2. Гаряча та холодна вода. Покладіть насіння у маленький мішечок з натуральної тканини, щільно закрийте. Занурте його на кілька секунд в окріп, потім в холодну воду. Повторювати 15 раз. Насіння залишіть в мішечку на 48 годин. Слідкуйте, щоб насіння не пересихало. Після того, як мине час, можна садити його в землю.
  3. Правила посадки укропу. На грядку покладіть шар перегною та золу. Перекопайте та прорихліть ґрунт. Садити насіння можна зразу або через 2 дні. Насіння необхідно садити у борозни глибиною 1см. Намагайтесь багато насіння не насаджувати, щоб кріп виріс великий. За бажанням грядку можна накрити агроволокном, тоді насіння зійде швидше.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!