Як правильно заготовити петрушку на зиму, щоб зберегти корисні властивості

Розповімо вам кілька секретів, як можна заготовити петрушку, щоб ласувати нею взимку.

Як зберегти її корисні властивості та аромат.

  1. Заморозити пучок петрушки. Для початку переберіть зелень. Після гарно промийте під проточною водою. Будьте обережні, щоб не пошкодити листочки. Після викладіть зелень на рушник та почекайте 15 хвилин. Потім поділіть на порції пучки, вони не повинні бути великими. Обгорніть кожний пучок харчовою плівкою. Після покладіть їх у морозилку.
  2. Заморозити у кубиках льоду. Переберіть, промийте та просушіть зелень. Наріжте петрушку. Складіть нарізану зелень у кубики для льоду та поставте в морозилку. Потім дістаньте кубики та покладіть їх у пакет для заморожування. Таким чином у вас вийдуть порційні кубики для приготування різноманітних страв. Дуже зручний спосіб.
  3. Заморожування у вершковому маслі. Розтопіть масло. Подрібніть чисту зелень та розкладіть по формах. Залийте форми розтопленим вершковим маслом. Помістіть форми у морозилку. Після заморожування перекладіть кубики у пакет для заморожування.
  4. Засолювання петрушки. Приберіть гілки, помийте, просушіть та подрібніть петрушку. Повинен виділитися сік. Додайте сіль у розрахунку – столова ложка на великий пучок петрушки. Перемішайте все та складіть в чисті, скляні банки. Закатайте кришками та поставте в холодильну камеру на нижню полицю.
  5. Заготівля в соняшниковій олії. Переберіть, промийте та просушіть зелень. Наріжте та складіть в банку. Налийте олію та ретельно перемішайте. Олія повинна покривати повністю петрушку. Закрийте кришкою та поставте в холодильну камеру на нижню поличку.

Смачного!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!